PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 950
ocen
7,2 10 1 48950
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

Chodzi mi o to, ze Dakota już od momentu przeprowadzki zaczęła mówić coś o Charlim.
Mówiła, ze z nim rozmawia, bawi sie itd. Czy gdy ojciec był Charlim (chodzi mi o te fazę
choroby, w której zamiast ojcem, był Charlim) ona nie widziala, ze to jej ojciec, ze
wyglada tak samo i w ogóle? Skoro sie z nim bawiła i zmuszał ja do zbrodni, chyba
musiała widzieć jak on wyglada... Oglądałam ten film kilka razy, ale tego nie rozumiem:)

ocenił(a) film na 7
Orphanka

Charli zmuszał małą jedynie do pomocy w zbrodni. Właściwie to do pomocy przy jednej zbrodni czyli wypchnięciu Elizabeth (chyba bo nie pamiętam już) przez okno. Dakota wszystko wiedziała i rozumiała na swój sposób ale moim zdaniem chciała uświadomić ojca że jest chory. Tylko ona wiedziała że ojciec ma rozdwojoną osobowość. Chciała pomóc ojcu.

ocenił(a) film na 7
Orphanka

P.S a Lęk pierwotny oglądałaś? Lepszy, też o rozdwojeniu osobowości inaczej - zaburzeniu dysocjacyjnym tożsamości :)

Orphanka

Wiedziała, że ojciec raz był Charlim, raz sobą ("błagam, nie każ mi więcej spotykać Charliego!")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones