PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 950
ocen
7,2 10 1 48950
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

Przeczytałem w tematach poniżej, że film ma alternatywne zakończenie, niestety ciężko przebić mi się przez ten spam i wyczytać jakie. Szukałem też na YT, ale bez rezultatu...

W moim zakończeniu ostatnia scena jest w domu Katherine, gdy wychodzą wraz z Emily do szkoły. Następnie ujęcie kamery pada na rysunek dziewczynki (Emily) z dwoma głowami.

Mógłby ktoś opisać jakie jest inne zakończenie?

ocenił(a) film na 9
Piowis

właściwe zakończenie jest po napisach końcowych :)

emaja21

Moja wersja jest niestety bez scen po napisach końcowych, stąd pytanie.

ocenił(a) film na 9
Piowis

W sumie źle ujęłam, że "właściwe" zakończenie jest po napisach. Film ma 2 (słyszałam, że nawet 4) alternatywne zakończenia. Ja osobiście widziałam to z rysunkiem Emily z dwiema głowami, następnie jakieś 3 minuty po napisach końcowych jest scena z Emily i Katherine gdy Katherine utula ją do snu. Mała pyta przyjaciółkę czy ją kocha, ona odpowiada - "przecież wiesz, że tak słoneczko", daje jej buziaka na dobranoc i kieruje się do drzwi. Wtedy dziewczynka prosi ją, by zostawiła uchylone drzwi, na to ona jej odpowiada: " wiesz,że nie mogę tego zrobić" , po czym zamyka drzwi i okazuje się, że dziewczynka jest w szpitalu psychiatrycznym.

emaja21

Dzięki za odpowiedź ;)

emaja21

wow ! jestem w szoku ... jakieś inne zaskoczenia ? szukałem ale coś nie mogę znaleźć ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones