PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 970
ocen
7,2 10 1 48970
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

uwielbiam takie filmy... naprawdę De Niro zagrał super...film trzymał w niepewności i w napięciu. Tylko to zakończenie jest fatalne... nie wysilili się kompletnie. Już lepiej jak by dali jakiegoś cholernego ducha jako Charliego. Nie wiem jakie przesłanie miał mieć ten film, że De Niro był w końcu tym psycholem... i robił to wszystko. Naprawdę spieprzyli niesamowicie zakończenie filmu.. zawiodłam się. Na koniec powiedziałam- Co to do cholery miało znaczyć.?!

ocenił(a) film na 7
camelflo

W sumie to właśnie o to chodziło żeby zaskoczyć widza. Mi się takie zakończenie podobało bardziej niż gdyby się okazało że to jest właśnie jakiś duch. Ale jak to się mówi "każdy lubi to co lubi" :)

ocenił(a) film na 9
camelflo

Rewelacyjny fil, choć zgadzam się, że zakończenie spieprzone.Za bardzo je zagmatwali!!! Mimo tego daje 9/10

ocenił(a) film na 7
cool_jack81

A mnie się końcówka podobała. Dobrze wymyślili z tym rozdwojeniem jaźni.

ocenił(a) film na 9
camelflo

Gdyby to był duch, to film byłby bardzo płytki i schematyczny. Zakończenie jest bardzo dobre, nie jest podane na tacy, a trzeba się nad nim trochę zastanowić.

ocenił(a) film na 9
Azzurro

Dokładnie. Również uważam, że gdyby to był duch to film byłby płytki, denny... to po pierwsze, a po drugie De Niro nawet by wtedy w nim nie zagrał ;) . Większość zaje*istości tego filmu polega na tym zakończeniu... zaskakujący motyw rozdwojenia jaźni. Dla mnie film dopięty na ostatni guzik, świetny .

ocenił(a) film na 5
camelflo

Nie zgodzę się że motyw rozdwojenia jest zaskakujący - przynajmniej dla mnie - bo widziałam już podobne w innych filmach, ale zgodzę się z tym, że nie mogło być tam żadnego ducha, bo wtedy nie byłby to thriller tylko horror.

ocenił(a) film na 6
caelde

Zgadza się, podobnie było chociażby w "Opowieści o dwóch siostrach" czy bazujących na tym samym "Nieproszonych gościach"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones