PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 907
ocen
7,2 10 1 48907
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

Monarch Programming is a method of mind control used by numerous organizations for covert purposes. It is a continuation of project MK-ULTRA, a mind-control program
developed by the CIA, and tested on the military and civilians. The methods are astonishingly sadistic (its entire purpose is to traumatize the victim) and the expected results
are horrifying: The creation of a mind-controlled slave who can be triggered at anytime to perform any action required by the handler. While mass media ignores this issue,
over 2 million Americans have gone through the horrors of this program. This article looks at the origins of Monarch programming and some of its methods and symbolism.

Drabi

Mozna tez bylo po polsku napisac,widze tu czytelnika vc?

trashymess

Racja mogłem przetłumaczyć. :)

Drabi

Widze ze nie tylko ja regularnie sledze VC ;) ogladalam ten film dobrych pare la temu, zanim zaczelam regularnie czytac VC, jednak po przeczytaniu artykulu na temat tego filmu wszystko co w nim nie mialo dla nas wiekszego lub nawet zadnego sensu staje sie bardzo oczywiste. Pozdrawiam czytelnikow Vigilant Citizen:)
P.S. C co strony nie znaja, polecam

Drabi

Mnie tez cieszy ze są wogóle jacyś ludzie w polce którzy mają na tyle szeroki światopogląd by ogarnąć jak bardzo mroczny potrafi być świat w którym żyjemy. Bo tematy poruszane przez Vigilant Citizen nie dotyczą jedynie gwiazd Hollywood, muzyki sportu, czy nawet samych zamożnych elit a niestety nas wszystkich.

Drabi

Programowanie Monarch jest metodą kontroli umysłu używaną przez niezliczone organizacje dla ukrytych celów. Jest to kontynuacja projektu MK-ULTRA - projektu kontroli umysłu zaprojektowanym przez CIA, testowanym na żołnierzach i ludności cywilnej. Metody kontroli są zaskakująco sadystyczne (głównym celem jest dokonanie urazu/wywołanie traumy u ofiary), a spodziewane rezultaty tego przedsięwzięcia są przerażające: stworzenie w pełni kontrolowanego niewolnika, którego można "włączyć" w każdej chwili, by użyć go jako narzędzia do osiągnięcia swego celu. Podczas gdy mass media milczą na ten temat, ponad 2 miliony ludzi przeszło przez koszmar tego programu.

Nie trzeba bylo tlumaczyc wystarczylo google ;) dla tych ktorzy nie znaja angielskiego polecam poznajprawde.net co prawda nie zgadzam sie ze wszystkim co pisza na stronie jendak jest tam duzo istotnych informacji rozwniez artykolow vc przetlumaczonych na polski.

trashymess

Trafiłam tu po przeczytaniu najnowszego artykułu VC.
Autor strony rewelacyjnie rozkminia filmy takie jak: Dziecko Rosemary, Czarny Łabędz, Igrzyska Śmierci, Oczy szeroko zamknięte... To obrazy nawiązujące do kontroli umysłu, masonerii, illuminatów, NWO... Raz nawet pojawiła się krótka notka o naszej rodaczce Rabczewskiej - i jej klip spod rąk Illuminati. Polecam VC!

użytkownik usunięty
lalique21

A ja czekam na World War Z :-))) W wersji filmowej, chyba ze wcześniej pojawi się w wersji koreańskiej ;-)

.Wejdz @pl,Technologia.Niewolnictwa-opis: [ww.] goo gl/LmoKAK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones