PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 950
ocen
7,2 10 1 48950
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

Wie ktoś gdzie obejrzeć je wszystkie?

ocenił(a) film na 8
kokosek19

Ja widziałam 2 ale że są cztery tego nie wiedziałam.;)

ocenił(a) film na 9
kokosek19

Napisz co to za zakonczenia jestem bardzo ciekawy :)

menez26

Wczoraj z kolegą oglądałem i w sumie Fantassia ma racje bo faktycznie są dwa najważniejsze a mówi się o 4 bo kwestie są troche inne. Pierwsza scena jest taka co mała rano rysuje obrazek przed wyjsciem do szkoły i dorysowuje sobie drugą głowę, druga scena jest wiele ciekawsza, mała jest w ośrodku psychiatrycznym, leży w łóżku a Katherina mówi jej że pora iść spać i zamyka drzwi, mała prosi żeby nie zamykać a tamta że musi. Po zamknięciu drzwi mała zakrywa oczy i zaczyna wyliczanke, potem mówi to co się zazwyczaj mówi przy zabawie w chowanego:) podchodzi do szafy, otwiera ją i widząc swoje odbicie w lustrze mówi "o, tu się schowałaś" myśle że druga scena jest dużo fajniejsza.

ocenił(a) film na 9
Mateo_SF

No to ja ogladalem z ta pierwsza ( rysunek z dwoma glowami ) w psychiatryku tez jest i prosi o nie zamykanie drzwi ale juz tej zabawy w chowanego nie ma..tylko film sie konczy , czyzbym mial 2 zakonczenia w 1 filmie i ucieta koncowke? bonie wspominales ze w pierwszym zakonczeniu z tym rysunkiem z 2 glowmai tez jest psychiatryk ...

menez26

Ja też miałem jakiś dziwny plik, tak jakoś sceny skakały i przerywały ale te zakończenia miałem na oddzielnym pliczku i były po angielsku.

Mateo_SF

swego czasu były na youtube ale teraz zmienili sposób wyszukiwania i ciężko znaleźć

kokosek19

"Another four were included on the DVD released in the USA:
Ending #1: The same as the ending in the US theatre release, except that the drawing Emily makes of herself has only one head, suggesting that she is fine and does not suffer from the same disease that resulted in the death of both her parents.
Ending #2 (this is the ending in the international theatrical version): Emily is shown seemingly in a new apartment bedroom, and Katherine's actions mirror that of her mother's at the beginning of the film. She reassures her love to Emily and begins to leave the room. Emily asks Katherine to leave the door open, but Katherine insists she cannot. As the door shuts, a protected window is visible on the door. The next cut is of Katherine locking the door from the outside, revealing this assumed apartment bedroom is actually a hospital room in a children's psychiatric ward.
Ending #3: Same as above in the psychiatric ward. After Katherine shuts the door, Emily gets out of bed and does a Hide and Seek countdown. She nears the closet, opens, and smiles at her own reflection in the mirror.
Ending #4: An ending similar to that in the psychiatric ward, but in this ending Emily is not in a ward but her new home, again playing Hide and Seek with her own reflection."

http://en.wikipedia.org/wiki/Hide_and_Seek_(2005_film)#Endings

swoją drogą jestem ciekaw gdzie można by je obejrzeć bo w sieci dostępne jest tylko jedno z nich

ocenił(a) film na 8
aerosplain

Czyli wychodzi, że zakończeń jest nawet 5, bo te 4 powyżej to zakończenia alternatywne.

Sozewski

zgadza się;) łącznie 5 razem z podstawowym

ocenił(a) film na 8
aerosplain

Z tą tylko różnica, że dla Amerykanów podstawowe jest 1 a dla nas 3 ;) Nawiasem mówiąc najlepsze (przynajmniej po opisie sądząc)

ocenił(a) film na 8
aerosplain

Czyli 5 tych zakończeń w końcu jest. Obejrzałem już dwa trzech pozostałych za chiny nie moge znaleźć :D

kokosek19

Wczorajsze zakonczenie bylo bez tego rysunku , dobrze pamietam ??

" dziewczyna prosi o nie zamykanie drzwi, Katherine jednka drzwi zamyka :) i widzimy ze są to drzwi w psychiatryku" koniec

ocenił(a) film na 8
testostjeron

Owszem, nie było nic o szafie i lustrze. To w końcu o co chodzi?

kokosek19

Ja widziałam tylko to "wesołe" zakończenie, gdzie dorysowuje sobie głowę. Nie cierpię alternatywnych zakończeń w filmach... zawsze trafi mi się gorsza wersja i wszystko psuje.

ocenił(a) film na 6
whiterussian

Ja widzialam zakonczenie w psychiatryku, gdzie prosi o niezamykanie drzwi, a ta babka je zamyka...innych nie widzialam, nawet nie wiedzialam ze istnieja

eliza007

to nie oglądaj, nie ma co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones