PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 970
ocen
7,2 10 1 48970
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

Przewidywalny

ocenił(a) film na 5

NIe rozumiem jak dla kogoś ten film mógł być zaskakujący. Bardzo szybko można się domyślić kto jest zabójcą.

ventriloquist

SPOILER
Tak masz rację. Podejrzewałam Emily od samego początku, tylko nie sądziłam, że to takie proste.

ocenił(a) film na 10
ventriloquist

ja uważam zupełnie odwrotnie, TRUDNO było domyśleć się kto jest mordercą, film jest super, bardzo zaskakujący

ocenił(a) film na 9
ventriloquist

W filmie dosyć ciężko się zorientować, kto jest zabójcą, gdyż reżyser przedstawia całe otoczenie z tej wioski jako lekko zdziwaczałe. Każdy tam miał jakieś problemy i nie każdy stał na równym gruncie moralnym.

ocenił(a) film na 5
CAABAG

Jeżeli się późno zorientowałaś to twoja sprawa.Ja szybko odgadłem kto jest zabójcą i dlatego ten film mnie rozczarował.

ventriloquist

Jeśli ty się wcześnie zorientowałeś, to twoja sprawa. Ja też nie wiedziałam do końca, kto jest zabójcą. Więc dla mnie film był zaskakujący. A jak tego nie rozumiesz, to masz problem.

ocenił(a) film na 5
ventriloquist

Pewnie tak samo przewidziałeś zakończenie "Szóstego zmysłu" już na samym początku.

ocenił(a) film na 5
czarna404

Ale o co ci chodzi człowieku?Piszę tylko jakie mam odczucia i jak odebrałem ten film. Czy to moja wina ze szybko domyśliłem się kto jest mordercą?Jakieś kompleksy masz czy co?

ocenił(a) film na 5
ventriloquist

Cuda Panie, cuda! Mamy jasnowidza na forum.

ocenił(a) film na 5
czarna404

Twój sarkazm jest zbyteczny a komentarze....no właśnie.Czemu one mają służyć? Bo na pewno nie sensownejj wymianie zdań.

ocenił(a) film na 5
ventriloquist

Podaj mi następną 6 w totka :)

ocenił(a) film na 5
czarna404

Jednak jesteś głąbem/głąbką =D

ocenił(a) film na 5
ventriloquist

Gołąbeczką owszem :) tam Ci jakaś literówka wpadła. Popraw się na przyszłość.

ocenił(a) film na 8
ventriloquist

Jak się ogląda dużo thrillerów to często właśnie łatwiej odgadnąć co się wydarzy. Ja oglądałem kiedyś przez jakiś czas prawie same komedie i po jakimś czasie potrafiłem przewidzieć zakończenie większości żartów. Nie ma chyba takiego reżysera/scenarzysty który by zaskoczył (pozytywnie) dzisiejszego widza w stu procentach

jorger

Wszędzie tyle fabuł to nie to co dawniej, "przed wojną" :),ale i odbiór już , mimo wszystko, nie ten.

ocenił(a) film na 7
jorger

No właśnie, ja też powoli zaczynam się uczyć kto zwykle stoi za wszystkim w tego typu filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones