PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 970
ocen
7,2 10 1 48970
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

... Zapowiada się bardzo dobry thriller. Poczekamy ... zobaczymy.

____OSCAR____

no tak, trailer jest niezły... obawiam się tylko, że wcisneli tam wszytskie dobre sceny z filmu... poza tym - de niro znów w "tatusiowatej" roli, które ostatnio mu nie wychodzą (vide: godsend:( - może w końcu wróci do wielkiej formy... pozostaje mieć nadzieję

użytkownik usunięty
pablo_yabollo

Nie zgodze sie!!! De Niro jest wszechstronny dla mnie to ideal aktora. Potrafi zagrac kazdego poczawszy od mafiozow poprzez ksiezy, wykolejencow itp. prosze spojrzec na jego dorobek filmowy i zastanowic sie nad typami rol ktore gral.
Czemu wiec ma nie byc to rola "tatusiowata"???
Dla mnie jest tylko dwoch wielkich (na dzien dzisiejszy) amerykanskiego kina: De Niro i Pacino. Ten drugi gra rzeczywiscie w filmach na wysokim poziomie ale to tez odrebny typ charakteru, de Niro to po trosze szaleniec nie mozna go ujac w zadnych normach.
Ciekawe, ze jego najlepszym przyjacielem jest Wojciech Fibak Obaj zreszta maja za soba sporo skandali wyniklych z tej przyjazni...

Rara Avis

źle mnie zrozumiałeś - deNiro jest wg mnie jednym z naljepszych aktorów w historii, problem w tym, że od czasu "Kasyna"i "Gorączki" praktycznie nie zagrał żadnej ciekawej roli, takiej w starym stylu - przerzucił się na komedyjki typu "Meet the Parents" czy "Depresja Gangstera" - nawet niezłe filmy, ale on się tam marnuje moim zdaniem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones