PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 970
ocen
7,2 10 1 48970
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

arcydzieło

ocenił(a) film na 10

Oglądając miałem wrażenie że oglądam Lśnienie2 tylko 100 razy lepsze. Naprawdę nie czujecie podobieństwa? Film arcydzieło. Od początku do końca trzyma w napięciu i zaskakuje widza. ten film zrobił na mnie tak duże wrażenie, że idąc po ciemku do kuchni cień suszarki przyprawił mnie o dreszcze. De Niro niszczy system, najlepszy aktor wszech czasów, same świetne role.

ocenił(a) film na 9
michal_1992r

Początek filmu prawie taki sam jak w Lśnieniu, film był zdecydowanie mniej mroczny. Zima u Stanleya Kubricka potęgował uczucie odizolowania oraz była pokazana przemiana bohatera tu tego zabrakło. Co do tego filmu niestety nie mogę się zgodzić, że jest arcydziełem, końcówka filmu przynudzała może dlatego też, że spać mi się chciało, ale na 9 punktów uważam, że zasługuje przynajmniej według mnie. Jeszcze wspomnieć warto bardzo dobrze dobraną obsadę i jej bardzo dobrą grę aktorską. Solidnie zrobiony film, ale jak już pisałem przynudzał tzn. za długo się akcja rozwijała. Polecam film :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones