PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 970
ocen
7,2 10 1 48970
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

na końcu trochę przysypiałam, więc może mi coś umknęło, ale jak dobrze załapałam to ojcu odbiło. Więc czemu dziewczynka trafia do psychiatryka??? Na wszelki wypadek???

annikki27

pewnie dlatego że przyżyła szok po śmierci matki i po tym jak sie dowiedziała że ojciec ją zabił

ocenił(a) film na 8
dominika200496

Sądzę że dziewczynka dawno już wiedziała o tym że jej ojciec zabił matkę a także o tym że on sam był Charlim. Po prostu po tak traumatycznych przejściach jakich doznała mieszkając z ojcem na wsi nie była w stanie funkcjonować w normalnym środowisku.

ocenił(a) film na 10
annikki27

według mnie dziewczynka cierpi na rozdwojenie jaźni,ponieważ narysowała dwie głowy na rysunku..
przecież od razu nie poszła do szpitala psychiatrycznego,była w domu i wychodziła do szkoły..
to przez ten rysunek..
podobno było jeszcze jakieś inne zakończenie,w którym dziewczynka spojrzała w lustro i powiedziała:tu się schowałaś..

rozdwojenie jaźni:po traumatycznych przeżyciach,mogła też odziedziczyć po ojcu..

najbardziej przerażające w tym filmie jest to,że to jest możliwe..

ocenił(a) film na 7
beti14140

w stanach tak jest, że zamykają w psychiatryku nawet kobiety z menopauzą jak bardzo świrują tak mi mówiła siostra co tam mieszka i pewnie tak jest, że po tak traumatycznych przeżyciach muszą umieścić w szpitalu

annikki27

Też mnie to zastanawia.

ocenił(a) film na 10
mystery3000

bo ona ma rozdwojenie jaźni.. :P po ojcu

przecież od razu jej nie umieścili w psychiatryku!wtedy kiedy narysowała te dwie głowy

ocenił(a) film na 7
annikki27

Zapewne ma to samo co ojciec, dlatego.

ocenił(a) film na 10
Popjular Kaotist

no właśnie xD

ocenił(a) film na 10
Popjular Kaotist

popieram,.

ocenił(a) film na 10
adusiowowa

EE mi to przypomina książkę "Dom Zbrodni", Agaty Christie ... takie upiornie makabryczne aż kości bolą..lubię to..cudny film:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones