PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106029}

Siła strachu

Hide and Seek
7,2 48 950
ocen
7,2 10 1 48950
6,0 6
ocen krytyków
Siła strachu
powrót do forum filmu Siła strachu

sąsiedzi

ocenił(a) film na 8

Może już był taki temat, ale nie chce mi się szukać. Mam pytanie: o co chodzi z sąsiadami? Zrozumiałam, że mieli córkę, która umarła, ale chyba chodzi o coś więcej, jak myślicie?

jatuginemamo

no właśnie też się nad tym zastanawiałam... chodzi mi konkretnie o tę scenę kiedy David do nich przychodzi i o to co wtedy ta sąsiadka mówiła i czemu go wyprosiła. myślałam że potem będzie to jakoś wytłumaczone i w tej scenie jak ten sąsiad do niego przychodzi (a David na niego z nożem) to byłam przekonana że to ten sąsiad jest Charlim i to dlatego ta jego żona tak się dziwnie wtedy zachowała bo wiedziała o tym ale potem się okazało że tak nie jest no i teraz to już kompletnie nie wiem o co chodzi...
no chyba że to była tylko nic nie znacząca scena dla podbudowania klimatu i zmylenia widza xd

Mystic_Girl

No tak.Oni mieli właśnie córkę ,która ponoć zmarła na raka. Na zdjęciu okazało się ,że wygląda identycznie (?) jak Emily.
Ten ojciec tej zmarłej dziewczynki zaczął wykorzystywać matkę w odpowiedzi na śmierć ich dziecka emocjonalnie i chyba fizycznie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones